top of page
ATZLINGER GmbH

ATZLINGER GmbH

Instalacje klimatyzacyjne

ATZLINGER GmbH

ATZLINGER GmbH

Instalacje klimatyzacyjne

Instalacje klimatyzacyjne

Instalacje klimatyzacyjne do ciągników i maszyn rolniczych

 

Korzystajmy z ulepszonego miejsca pracy. Dbamy o zwiększenie wydajności i dobre samopoczucie podczas Państwa pracy. Pracowanie w sposób zrelaksowany, również podczas wysokich temperatur i ekstremalnego obciążenia kurzem instalacji klimatyzacyjnych Atzlinger.

 

Atzlinger oferuje komponenty układów klimatyzacyjnych jako producent dla producentów ciągników lub pełne instalacje klimatyzacyjne – doposażenie ciągników takich jak Case IH, Claas, New Holland, Steyr. Do wszystkich pozostałych jak Deutz, Fendt, Lindner, Massey Ferguson, Same oraz maszyn specjalnego przeznaczenia Atzlinger oferuje inversalne instalacje montowane na dachu.

 

W szczególności nasze elektryczne instalacje klimatyzacyjne Skimo montowane na dachu jak również wariant SKIMO-SPLIT charakteryzują się łatwym montażem.

 

Informacje nt dostaw, wymagań instalacyjnych, montażu i obsługi znajdą Państwo w zakładce Download.

 

Na zapytanie oferujemy komponenty i części zamienne do instalacji klimatyzacyjnych. Gwarantujemy korzystne ceny i krótkie terminy realizacji na kompresory, osuszacze, odparowniki, kondensatory renomowanych producentów jak Seltec, Sanden, Harrison, Delphi, RedDot itd.

Wskazówka

 

»  Ulotka

bottom of page