top of page
ATZLINGER GMBH

ATZLINGER GMBH

Zdjęcie z lotu ptaka, rok 2016

FIRMA

Firma Atzlinger GmbH jest dynamicznym, średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym 55 pracowników. Atzlinger dostosował ofertę wysokiej jakości hamulcowych instalacji pneumatycznych oraz instalacji klimatyzacyjnych do potrzeb swoich klientów.

 

 

Odpowiedzialność & szacunek

 

Odpowiedzialność oraz szacunek są wartościami, które przyświecają wszystkim naszym pracownikom. Odpowiedzialność oraz szacunek w stosunku do naszych klientów i dostawców, jak również odpowiedzialność i szacunek wobec współpracowników i naszego otoczenia. Dlatego ciągle dążymy do poprawy efektywności procesów produkcyjnych, lepszych warunków pracy oraz jeszcze lepszej oraz elastyczniejszej obsługi naszych klientów.

Jakość & trwałość

 

Jakość jest codziennym procesem, a nasz certifikat ISO 9001:2015 traktujemy jako minimalny wymóg. Ksztaltowanie i kierowanie procesami rozwojowymi, produkcyjnymi i sprzedażowymi odbywa się przez pracowników stojących za tymi procesami. Ich wykształcenie, doświadczenie i motywacja są dla nas szczególnie ważne i stanowią główny punkt do osiągnienia celu jakim jest zadowolenie naszych klientów. Myślimy również o naszych przyszłych klientach. Jesteśmy zobowiązani do ciągłej poprawy efektywnosci naszych urządzeń oraz procesów, tak aby naszą piękną okolicę, w której znajduje się zakład zachować w niezmienionej formie również dla przyszłych pokoleń.

Weitere Infos zu Atzlinger:

 

»  Atzlinger Imagevideo

»  Geschichte von Atzlinger

»  Bericht Austria Export

Ansprechpartner:

 

Den richtigen Ansprechparter für Ihr Anliegen finden Sie in unserem Team

»  Atzlinger Team

Grupy produktów

Druckluftbremsanlagen für Traktoren, Anhänger, Stapler, Teleskoplader, Bagger, Radlader, Hoftracs, Forstanhänger, Ballenpressen, uvm. von Atzlinger

Atzlinger jest jednym z wiodących producentów hamulcowych instalacji pneumatycznych do ciągników i przyczep w Europie.  Obok ciągników oraz przyczep program obejmuje dodatkowo układy do: wózków widłowych, ładowarek, pojazdów samobieżnych, komunalnych, koparek, przyczep do przewozu drewna, pras, przyczep samozbierających i wielu innych. Instalacje hamulcowe Atzlinger są dostarczane zarówno do producentów na pierwszy montaż, jak również do importerów oraz dilerów jako zestawy uzupełniajace również poza granice Europy.

Klimaanlagen zur Nachrüstung von Atzlinger

Atzlinger oferuje instalacje klimatyzacyjne oraz części zamienne do ciągników i pojazdów specjalnych w jakości producenta.

Od w pełni zintegrowanych systemów, poprzez uniwersalne układy montowane na dachu, aż do systemów SKIMO napędzanych tylko elektronicznie.
Oferta instalacji klimatyzacyjnych jest kierowana zarówno do producentów, jak i firm chcących doposażać maszyny.

bottom of page